Oleśnianka się rozpędza

• autor: olesno, 2022-07-03 14:41

Powiśle Bolesław   1 - 4   LZS Olesno

(17.07.2022 godz. 11:00)

W ostatnią niedziele 17.07.22 nasz drużyna wybrała się do pobliskiego Bolesławia na sparing z tamtejszym „POWIŚLEM” warto wspomnieć iż nasz przeciwnik również wraca do rozgrywek po krótkiej przerwie. Mecz toczył się pod dyktando drużyny z Olesna. W pieszej połowie bramki dla naszyje ekipy zdobyli Sebastian Sajdera oraz Krystian Cierlik (0-2). Druga połowa również pod kontrolą zawodników z Olesna Oskar Ukleja podwyższa wynik spotkania na 0-3 wykorzystują „prezent” od bramkarza z Bolesławia. Kolejny kontratak oleśnianki w polu karnym faulowany Daniel Kwapień a jedenastkę pewnie wykorzystuje Mariusz Ziemian 0-4. Wynik spotkania ustala Norbert Łysik popisując się wspaniałym uderzeniem z narożnika pola karnego daje bramkę honorową dla ekipy Powiśla Bolesław 1-4. Bardzo cieszy wysoka frekwencja w spotkaniu wystąpiło aż 18 zawodników naszej nowo powstałej drużyny.

Rewanż sparingowy

• autor: olesno, 2022-06-30 08:13

W związku z dużym zainteresowaniem „oleśnianka” zaplanowała mecz sparingowy nr 2. Postanowiliśmy zagrać rewanż z drużyną KS Biała tym razem zagramy na ich boisku. Miejmy nadzieje ze frekwencja zawodników będzie większa i uda nam się zrewanżować za zeszło tygodniową porażkę 0-2.